چند روز پیش که تو باشگاه بحث  ممنوعیت ورود گوشی موبایل شده بود... من خیلی بهش اهمیت ندادم و حتی یادمه که به نظرم خیلی ممنوعیت مسخره ای اومد! اما امروز ...

داشتم با خیال راحت دوچرخه میزدم و زیر لب با خواننده ی موسیقی در حال پخش میخووندم که دیدم گوشه ی سالن شلوغ شده و سر و صدا یه کم بالا گرفته... منم که کنجکااااو! رفتم دیدک گوشی ِ یکی از بچه ها رو گرفتن. البته بچه که چه عرض کنم یک خانوم حدودا سی و پنج شش ساله که از قضا من چند وقت پیش تو رختکن باهاش حرفم شده بود!

خلاصه از قدرت نفوذ و صمیمیت با مدیر باشگاه استفاده کردم و فیلمی که گرفته شده بود رو دیدم... وقتی چشمم افتاد به تصویر زوم شده ی خودم در حال دمبل!! زدن دهانم باز مونده بود... واقعا چند دقیقه (حدودا دو-سه دقیقه) فیلم از ورزش کردن من اون هم در حالیکه روم زوم شده...به چه درد این خانوم با اون سن و سال میخوره؟! یعنی برای انتقام از من به خاطر بحث چند روز پیش؟! خوب پس از بقیه چرا اینقدر فیلم گرفته بود؟تقریبا همه ی بچه ها تو فیلمش بودند(البته به غیر از خودش و دوست صمیمیش!) مثلا فیلم و میخواسته ببره خونه با دوستاش نگاه کنن بخندن؟ یا اینکه میخواسته با عنوانی مثل " باشگاه زنان گامبالوی تهران" یا "تصاویری از زنان بی -حجاب- در باشگاه ورزشی " (عنوانی برای جلب بیننده فقط! وگرنه ما که با حجاب کامل ورزش میکردیم!!) یا عناوین حتی خیلی بهتر!! تو اینترنت به اشتراک بذاره؟؟ (فکر کن...راه بدی هم نبود واسه معروفیت هاااا)

 به قدری حالم بد شد که حتی نتونستم برم باهاش حرف بزنم!

البته این قضیه یه خوبی هایی هم داشت مثلا اینکه فهمیدم تیک دارم! و موقع دمبل زدن چقدر صورتم و کج و کوله میکنم:) و اینکه حتی اصلا من به این خوش هیکلی واسه چی میرم باشگاه؟؟ :q

ولی از شوخی گذشته امروز داشتم به این فکر میکردم شاید تقصیر خودمونه که این همه ممنوعیت واسمون درست میشه... شاید تقصیر خودمونه که به خاطر فرهنگ پایین و بی وجدانی (بعضی هامون) باید گوشی هامون رو تحویل حراست بدیم و مثلا وقتی بچه ی کوچیکمون تو مهد حالش بد میشه و میبرنش بیمارستان مادرش باید یک ساعت و نیم بعد با خبر بشه!