باور کنید گزینه ی سومی وجود ندارد!

 

 

وقتی یک مرد ظرف میشورد یا :  

_در کمتر از پنج دقیقه به شکل فجیعی ظرف ها را گربه شور کرده و سینک را کفی و کثیف به امان خدا رها میکند و از آشپزخانه غیب میشود...( معمولا تلفات این ظرف شستن تا چند روز دست و پای دیگران را میبرد!)

یا:

_ یک ساعت تمام چنان با وسواس ظرف ها را میسابد که انگار سگ لیشسان زده بوده! و قاشق ها و لیوان ها بعداز آبکشی چنان با نظم چیده میشوند که انگار ارتش سرخ چین صف کشیده اند برای مانور! (معمولا آنقدر طول میکشد که عطای این کار کردن به لقای آن بخشیده میشود!)

 

 

/ 13 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهرسا

یا یک مرد هم تمیز می شورد هم وقت زیادی نمیبرد[لبخند] نمونش همسر بنده[لبخند][قلب][ماچ]

رها(خط خطی های رها)

مرمری من سلام[قلب][ماچ][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل][بغل]خوبی نفس من؟ من چند باری برات کامنت گذاشتم نمی دونم ثبت شده یا نه[نگران] اما یه مدتی هم نبودم هاااااااا,اما تمام پست هایی که گذاشتی رو خوندم و کلی کیفول شدم[مغرور][قلب][قلب] . . . . ای ایها الناس خواهر من یه نویسنده ست هاااااااااااااااا[مغرور]اونم چه نویسنده یی[خوشمزه]نوشته هاش خوردنی اند!!!

زویا

منم گزینه سومی ندیدم [نیشخند]

fantik

+خبر آوردند که امشب از هزار شب بهتر است و یک اتفاق ویژه می افتد و آن اینکه امشب دست ملکوت به طرف زمین کشیده می شود. در این شبهای گرانقدر ما را فراموش نکنید. التماس دعا.

سمانه

اره مریمی راست میگی همسری من اصلا تو باغ نیست

tahamiishe

آقا من الان یوهو خلا شوعر و احساس کردم !!! :)))) و خدا ماشین ظرف شویی را آفرید ! هاها دیدی گزینه ی سومم هست؟! وقتی یک مرد قراره ظرف بشوره حاظره بره ماشین ظرف شویی بخره ولی نشوره!!!

رها(خط خطی های رها)

مرمری من اخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه]

دخترآسمانی

[قهقهه] هر دو گزینه برا اینه که به غلط کردن بیفتی و دیگه ظرف هارو ندی دستشون!!!

مرتضی

فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست ... اما حیف این تازه اول یک زندگیست زندگی چیزیست شبیه یک حباب ... عشق آبادیه زیبایی در سراب فاصله با آرزو های ما چه کرد ... کاش می شد در عاشقی هم توبه کرد !!